Drodzy klienci, uprzejmie informujemy, że nie wykonujemy już zleceń związanych z balustradami. Wyspecjalizowaliśmy się w profesjonalnej obróbce stali nierdzewnej.

Balustrady nierdzewne z wypełnieniem szklanym Kobamet producent

Balustrady nierdzewne z wypełnieniem szklanym na wymiar

Balustrady nierdzewne z wypełnieniem szklanym na wymiar

Nowoczesne budownictwo opiera się na trwałych produktach dobrej jakości. Bez wątpienia należą do nich szkło i stal nierdzewna. To właśnie ze stali nierdzewnej wytwarza się najlepsze balustrady wewnętrzne. Dziś stalowa balustrada bardzo często jest łączona ze szklanym wypełnieniem. To nie tylko efektowne, ale i opłacalne rozwiązanie. Czym wyróżniają się balustrady nierdzewne z wypełnieniem szklanym i dlaczego warto je wykonać na wymiar?

Balustrada ze stali nierdzewnej ze szkłem w czołówce wyrobów budowlanych

Popularność balustrad nierdzewnych z wypełnieniem szklanym pokazuje, że dziś dla inwestorów liczą się przede wszystkim produkty dobrej jakości. Coraz więcej naszych klientów przekonuje się do mocniejszych, a przede wszystkim bezpieczniejszych balustrad stalowych z nierdzewki. Fachowo wykonana balustrada ze stali przetrwa z nami przez lata. Jeśli przekażemy projekt barierki balkonowej w ręce fachowców, możemy mieć pewność, że otrzymamy produkt dobrej jakości i dostosowany do naszych potrzeb. Dlaczego to jest tak ważne?

Szczególnie balustrady zewnętrzne są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia. Dodatkowo w przypadku balustrady balkonowej dochodzą jeszcze częste zabrudzenia, a także wystawienie barierki na działanie wody i słońca. I to bez względu na porę roku. Z tego względu dużo lepszą decyzją jest kupienie solidnej balustrady nierdzewnej z wypełnieniem szklanym niż mniej wytrzymałej barierki z żelaza. Jak wiemy, żelazo rdzewieje, a to nie wróży dobrze stanowi balustrady, która narażona jest na opady deszczu i śniegu.

Czy zatem zakup balustrady nierdzewnej jest bardziej opłacalny? Tak, ponieważ w jej przypadku nie ponosimy już dodatkowych kosztów, np. kosztów konserwacji barierki ze stali rdzewiejącej. Spośród wszystkich zalet balustrady nierdzewnej ze szkłem inwestorzy najczęściej wymieniają:

  • trwałość balustrady
  • odporność na uszkodzenia i zadrapania
  • antykorozyjność barierki 
  • elegancki wygląd 
  • uniwersalność balustrady
  • cenę balustrady nierdzewnej.

Balustrada z nierdzewki z wypełnieniem szklanym – korzystaj z profesjonalnych usług

Wszyscy znamy zalety balustrady z nierdzewki. Wytrzymałość i antykorozyjność balustrady tego typu to jednak nie wszystko. Liczy się przecież także jej wygląd. Nie bez znaczenia w tym względzie jest połączenie stalowej balustrady z nierdzewki z wypełnieniem szklanym. Balustrady nierdzewne w wypełnieniem szklanym możemy dzisiaj spotkać nie tylko na balkonach. Coraz częściej wchodzą one także na salony jako wyposażenie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Balustrady z nierdzewki zazwyczaj montujemy przy schodach wewnętrznych albo antresolach.

Jeżeli chcemy być w pełni zadowoleni z projektu balustrady zewnętrznej, powinniśmy powierzyć to specjalistom. Nasi pracownicy nie tylko przygotują projekt balustrady dostosowany np. do rodzaju balkonu albo schodów, ale i zamontują balustradę nierdzewną w domu klienta.

Balustrady nierdzewne z wypełnieniem szklanym na wymiar

Wprawdzie balustradę nierdzewną możemy kupić w sklepie z akcesoriami budowlanymi, ale możemy ją także przygotować na wymiar. Jest to bardzo wygodne i wbrew pozorom także opłacalne rozwiązanie. Zwłaszcza jeżeli nie montujemy balustrady nierdzewnej podczas budowy domu, ale np. w trakcie remontu. Jeżeli musimy dopasować balustradę z nierdzewki do istniejącego balkonu, to dobranie odpowiedniej szerokości balustrady może być kłopotliwe. Nie zawsze uda nam się bowiem kupić dopasowaną balustradę, zwłaszcza jeżeli jest to balustrada ze szklanym wypełnieniem.

W takim przypadku lepszym rozwiązaniem jest zamówienie balustrady nierdzewnej z wypełnieniem szklanym na wymiar. Monter przed przygotowaniem projektu pobierze potrzebne wymiary. Ważna jest dla niego przede wszystkim długość i podwójna szerokość balustrady. Do tego należy doliczyć cenę wyposażenia barierki, np. stalowej rury, szklanej balustrady, profili, śrub, kleju itp. Gotową balustradę z nierdzewki dostarczymy na miejsce montażu i zainstalujemy. Co istotne, jeśli wybierzesz balustradę ze stali nierdzewnej na wymiar, to masz pewność, że wszystkie elementy barierki są do siebie dopasowane. Nie ma tu zatem miejsca na pomyłkę i np. stratę materiału. Nie ponosimy przy tym dodatkowych kosztów.

Chcesz zapytać o indywidualną wycenę balustrady nierdzewnej z wypełnieniem szklanym? Skorzystaj z konsultacji doradców firmy Kobamet.