Obróbka stali nierdzewnej Kobamet

O nas

Kobamet to prężnie działająca firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, która jest liderem w zakresie sprzedaży oraz produkcji elementów balustrad nierdzewnych. Zajmujemy się kompleksową obróbką stali nierdzewnej oraz stali konstrukcyjnej i jesteśmy wiodącą marką w zakresie produkcji oraz montażu wszelkiego rodzaju balustrad, barierek, schodów, ogrodzeń oraz wyrobów ze stali kwasoodpornej.

Tym, co nas wyróżnia w gronie konkurencji, jest nasza bezkompromisowość, terminowość, dyspozycyjność i ogromna dbałość o detale oraz jakość wykonywanych usług. Dzięki temu możemy pochwalić się niesłabnącym zadowoleniem naszych Klientów, zarówno prywatnych, jak i kontraktowych, oraz wysoką skutecznością w dostosowywaniu naszych projektów do Państwa osobistych upodobań i potrzeb. Nasi wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem wskażą Państwu optymalne rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających i nietypowych gustów, a nasz dział projektowy doradzi oraz stworzy dla Państwa różnego rodzaju projekty: od balustrad i poręczy zewnętrznych i wewnętrznych, przez schody, meble ze stali nierdzewnej i podesty, po zbiorniki, zadaszenia szklane czy też wyroby unikatowe.

W zakresie balustrad oferujemy Państwu:

Firma Kobamet wykonuje także doskonale wpisujące się w modę industrialną i cieszące się niesłabnącą popularnością wśród inwestorów różnego rodzaju schody stalowe i schody szklane. Realizujemy również zlecenia od projektu po montaż zadaszeń szklanych oraz mebli ze stali nierdzewnej o wyjątkowym charakterze.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno produkty i elementy stalowe i szklane przeznaczone do przestrzeni domowej, jak i te realizowane na potrzeby obiektów komercyjnych i przemysłowych. Realizujemy nawet najbardziej wymagające i skomplikowane zamówienia wychodzące naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Każdy z naszych Klientów traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu dbamy o najdrobniejsze detale, a wykonywane przez nas zlecenia odpowiadają zapotrzebowaniu na usługi wysokiej jakości. Fachowa obsługa, technologia oraz materiały najwyższej klasy zagwarantują Państwu zadowolenie z wykonanej przez nas pracy i oferowanych Państwu produktów.

Dlaczego warto wybrać firmę Kobamet?

  1. Przeszło trzydziestoletnie doświadczenie
  2. Wykwalifikowana i doświadczona kadra
  3. Surowy dział kontroli jakości
  4. Konkurencyjne ceny
  5. Szeroki asortyment produktów ze stali nierdzewnej i szkła
  6. Krótki termin montażu
  7. Indywidualne podejście do klienta
  8. Setki zrealizowanych zleceń i zadowolonych klientów

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji