Drodzy klienci, uprzejmie informujemy, że nie wykonujemy już zleceń związanych z balustradami. Wyspecjalizowaliśmy się w profesjonalnej obróbce stali nierdzewnej.

kobamet obróbka stali nierdzewnej - polerowanie stali nierdzewnej krok po kroku

Spawanie stali nierdzewnej

Zapewniamy dobre ceny, indywidualne podejście do klientów, terminowość i doskonałą jakość spawania stali nierdzewnej!

Profesjonalne spawanie stali nierdzewnej tylko w Kobamet!

Zajmujemy się kompleksową obróbką stali nierdzewnej. U nas zlecisz profesjonalne spawaniem stali nierdzewnej!

Wykonujemy zlecenia spawania stali nierdzewnej metodą MIG, MAG, TIG terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy KEMPPI, a zespół tworzą najlepsi fachowcy z uprawnieniami spawalniczymi!

Korzystając z usług profesjonalistów, każdy klient zyskuje, bo nie musi inwestować w drogie urządzenia i przygotowanie specjalnego miejsca do spawania stali nierdzewnej. Spełniamy oczekiwania klientów zarówno pod względem trwałości, jak i estetyki wykonania spoin na stali nierdzewnej o różnej grubości, kształcie i przeznaczeniu.

Spawanie stali nierdzewnej kompleksowo i fachowo

Spawamy również stal nierdzewną ze stalą stopową (czarną).

Przy spawaniu stali chromoniklowej dobieramy optymalną metodę adekwatną do specyfiki stopu. Dokładnie przygotowujemy i czyścimy materiały przed pracą, aby uniknąć zabrudzeń, które mogą wpłynąć na jakość spoiny.


ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

+48 577 288 011

szlifpoler@kobamet.com.pl


Kobamet to zaufany partner!

Spawanie stali nierdzewnej jest procesem wymagającym. Potencjalne odkształcenia i pęknięcia spoin mogą być wyzwaniem. Ale nie dla nas!

Zapraszamy do kontaktu! Wykonamy indywidualną wycenę spawania stali nierdzewnej: blach, rur, kryz, trójników, kolan nierdzewnych, balustrad i wielu innych. Określimy możliwości oraz termin wykonania zlecenia jednorazowego lub seryjnego na podstawie:

  • dokumentacji,
  • typu i stopnień skomplikowania elementów do obróbki,
  • oczekiwań co do efektu,
  • szczegółowych wytycznych.

Naszym głównym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości i dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze doświadczenie i profesjonalizm stawiają nas w pozycji lidera branży obróbki stali nierdzewnej w Polsce i za granicą!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji