Balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej

Cennik

Każde zlecenie realizujemy na podstawie bezpłatnej, indywidualnej wyceny. Ceny podane na naszej stronie są tylko poglądowe! Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez e-mail, formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Orientacyjne koszty wykonania i montażu:

ZAKRES PRAC (pozycje podane w cenniku są wyłącznie orientacyjne, każde zlecenie wyceniamy indywidualnie) POGLĄDOWE CENY NETTO*
Balustrada balkonowa w całości ze stali nierdzewnej (do 10mb) od 555 zł/mb (wycena indywidualna)
Balustrada schodowa w całości ze stali nierdzewnej od 595 zł/mb (wycena indywidualna)
Balustrada balkonowa ze stali nierdzewnej + szkło od 750 zł/mb (wycena indywidualna)
Balustrada schodowa ze stali nierdzewnej + szkło od 800 zł/mb (wycena indywidualna)
Balustrada całoszklana samonośna mocowana na rotulach od 1295 zł/mb (wycena indywidualna)
Balustrada całoszklana samonośna mocowana w szynie od 1450 zł/mb (wycena indywidualna)
Pochwyt przyścienny ze stali nierdzewnej od 185 zł/mb (wycena indywidualna)
Schody ze stali nierdzewnej ze stopniami drewnianymi bukowymi/dębowymi od 1145 zł/stopień (wycena indywidualna)
Schody ze stali nierdzewnej ze stopniami szklanymi od 1390 zł/stopień (wycena indywidualna)
Zadaszenia szklane od 1650 zł/m2 (wycena indywidualna)
Szlifowanie i polerowanie stali nierdzewnej wycena indywidualna

*Zaznaczamy, iż podane ceny wyrażone są w kwotach netto oraz są wyłącznie poglądowe. Szczegółowa, indywidualna wycena wykonywana jest do każdego zlecenia i możliwa jest po ustaleniu wszelkich szczegółów zamówienia.

 

Jako lider w zakresie sprzedaży i produkcji elementów balustrad nierdzewnych i wyrobów stalowych oraz szklanych zapewniamy Państwu kompleksową obsługę oraz najwyższą jakość wykonywanych usług. Oferujemy także możliwość obróbki mechanicznej (szlifowanie, polerowanie, piaskowanie i szkiełkowanie) powierzchni ze stali, stali nierdzewnej i aluminium.

Dysponujemy doświadczonym zespołem montażystów z wieloletnim doświadczeniem, a tym, co nas wyróżnia na tle konkurencji, jest nasza solidność, terminowość, dyspozycyjność oraz ogromna dbałość o detale. Dzięki temu możemy być pewni, że oddajemy w ręce naszych Klientów prywatnych i kontraktowych bezpieczne produkty stalowe i szklane najwyższej klasy i jakości.

Profesjonalna obsługa projektowa i montażowa, technologia produkcyjna oraz materiały najwyższej klasy zagwarantują Państwu zadowolenie z wykonanej przez nas pracy i oferowanych przez firmę Kobamet produktów.

W Kobamet pracujemy na najwyższej klasy certyfikowanych urządzeniach i maszynach do obróbki metalu i szkła, w tym nowoczesnych wycinarkach używanych w technologii waterjet. Wszystkie wykonywane przez nas produkty oraz elementy ze stali nierdzewnej i szkła są wykonywane z najwyższej jakości bezpiecznych materiałów, co zapewnia im wysoką odporność i trwałość.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. W związku z tym, że podane ceny są orientacyjne, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją i bezpośredniego kontaktu w celu otrzymania indywidualnej oferty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Przygotujemy indywidualną wycenę!