Drodzy klienci, uprzejmie informujemy, że nie wykonujemy już zleceń związanych z balustradami. Wyspecjalizowaliśmy się w profesjonalnej obróbce stali nierdzewnej.

wewnętrzne balustrady ze stali nierdzewnej

Minimalistyczne wewnętrzne balustrady ze stali nierdzewnej

Wewnętrzne balustrady ze stali nierdzewnej – ponadczasowy minimalizm!

Zagospodarowanie klatki schodowej nie musi być trudne. To prawda – na rynku mamy do wyboru wiele rodzajów balustrad stalowych. Wewnętrzne balustrady ze stali nierdzewnej są ponadczasowe. Wystarczy, że odpowiemy sobie na pytanie, w jakim stylu utrzymany jest nasz dom, mieszkanie lub biuro. To fachowcy zajmą się projektem balustrady wewnętrznej z nierdzewki i zamontują ją w Twoim domu.

Jak zaaranżować ściany w klatce schodowej? Jaką balustradę wewnętrzną wybrać – pełną czy półotwartą? Co jest lepsze – surowa stalowa balustrada czy nowoczesna balustrada ze stali i szkła

 

Balustrada ze stali nierdzewnej – wystrój, który ma znaczenie

Poszukując idealnej stalowej balustrady do schodów wewnętrznych, musimy brać pod uwagę nie tylko parametry techniczne barierki. Równie ważne jest, czy balustrada będzie tworzyła spójny projekt ze stalowymi schodami i wystrojem pomieszczenia. W większości przypadków dobrym pomysłem będą klasyczne rozwiązania – prosta stalowa balustrada pasuje wszędzie i zawsze wygląda dobrze.

Jeżeli Twój dom utrzymany jest w spokojnych tonach, ale chcesz mu nadać nutę nowoczesności, wybierz stalową balustradę w poziomych tralek. Ten typ balustrady wewnętrznej sprawdzi się zwłaszcza przy schodach wspornikowych i zabiegowych. Jeśli schody są umieszczone w salonie, lepszym rozwiązaniem będzie szklana balustrada w stalowej ramie. W minimalistycznych wnętrzach to wręcz wskazany model balustrady. Wolisz spokojne, ciepłe kolory i przytulne otoczenie? Wybierz balustradę stalową z bardzo cienkich tralek albo balustradę sznurową. Stalową balustradę można pomalować proszkowo na biało albo wyposażyć ją w delikatne drewniane elementy, np. stopnie. Dzięki temu konstrukcja schodów nie zdominuje pomieszczenia.

Nie wiesz, jaka balustrada stalowa będzie dla Ciebie najlepsza? Skonsultuj się z naszymi pracownikami, którzy wykonają dla Ciebie wizualizację schodów z wybranym typem balustrady z nierdzewki.

schody wewnętrzne z balustradą ze stali i szkła

Stalowa balustrada nie tylko w industrialnych wnętrzach

Balustrady ze stali nierdzewnej od dawna wiodą prym wśród produktów do wyposażenia schodów wewnętrznych. Wybór barierki z nierdzewki nie dziwi – stal jest elegancka, ponadczasowa i uniwersalna. Spośród licznych typów metalowych balustrad do domu Klienci najczęściej wybierają stalową balustradę szklaną i balustradę szklaną całonośną. Bardzo popularna jest też stalowa balustrada z cienkich tralek montowanych w pionie lub w poziomie. Słupki mogą być proste, ale mogą też być formowane w asymetryczne kształty lub linki.

Gdzie zamontować balustradę ze stali nierdzewiejącej? Balustrada tego typu będzie dobrze wyglądać w każdej przestrzeni. Nie ma znaczenia, czy urządzamy małe mieszkanie o industrialnej architekturze, czy duży dom jednorodzinny. Potrzebujesz balustrady do schodów w dwupoziomowym biurze? Nic prostszego. Minimalistyczna barierka z nierdzewki współgra i z nowoczesnym wnętrzem, i z bardziej klasycznymi rozwiązaniami w domu.

wewnętrzne balustrady ze stali nierdzewnej nowoczesne wnętrze

Wewnętrzne balustrady ze stali nierdzewnej – minimalistyczne, więc zawsze modne

Balustrada ze stali nierdzewnej będzie modnym i praktycznym uzupełnieniem naszego domu i biura. Jeżeli montujemy schody w półzamkniętej klatce schodowej, wybór może paść na klasyczną balustradę ze stalowych słupków. Dobrym rozwiązaniem będzie też balustrada szklana w stalowej ramie.

Zainwestowałeś w nowoczesne schody wspornikowe? W tym przypadku efektownym uzupełnieniem schodów ze stali będzie czarna balustrada z cienkich pionowych elementów poprowadzonych od samej podłogi aż do piętra. Taki typ wysokiej balustrady wewnętrznej sprawdzi się też przy belkowych schodach zabiegowych i schodach kręconych.

A może w Twoim domu królują klasyczne, duże i pełne schody z żelbetu? Schody w stylu skandynawskim, zwłaszcza w jasnych barwach, dobrze wyglądają z delikatną balustradą ze stali. Oryginalnym pomysłem będzie zamontowanie balustrady ażurowej ze stali nierdzewnej. To typ balustrady wyciętej laserowo w asymetryczne wzory, które tworzą delikatną pajęczynę. Jeżeli dodatkowo balustrada jest pomalowana na jasny kolor, tym lepiej – wówczas będzie odciążała optycznie pomieszczenie.

Nadal szukasz idealnej balustrady schodowej do domu? Skontaktuj się z nami! Produkujemy najlepsze wewnętrzne balustrady ze stali nierdzewnej – wykonamy projekt i zajmiemy się montażem. Od A do Z!