Schody wspornikowe – charakterystyka

Producent balustrad ze stali – dbamy o zdrowie Klientów i nasze!

W podziękowaniu za zaufanie, jakim na co dzień obdarzają nas nasi Klienci, i w trosce o ich bezpieczeństwo, w obliczu aktualnej sytuacji epidemicznej firma Kobamet podjęła decyzję o zastosowaniu procedur pozwalających w pełni chronić zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów. 

Chcielibyśmy tym samym zapewnić, że dzięki wdrożonym przez nas praktykom oraz ofercie specjalnej ciągłość sprzedaży i produkcji elementów ze stali nierdzewnej i szkła została zachowana w niezmienionym kształcie. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi związane z obróbką stali nierdzewnej nadal utrzymywane są na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznych warunków świadczenia naszego serwisu. 

Pozostańmy w kontakcie! Kobamet – gwarancja jakości stalowych usług 

Od początku swojej działalności firma Kobamet wyróżniała się na tle konkurencji pełną dyspozycyjnością i terminowością, a świadczone przez nas usługi projektowe balustrad i poręczy ze stali nierdzewnej zawsze były utrzymywane na najwyższym poziomie. Dlatego w tym trudnym okresie pozostajemy w kontakcie z naszymi Klientami, nie zawieszając naszej działalności usługowej. 

Zmieniając kanały kontaktu z nami, polecamy korzystanie z oferty naszych stalowych produktów za pośrednictwem strony internetowej, skrzynki mailowej lub konsultacji telefonicznej. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie zamówienia związane ze stałą realizacją balustrad i barierek oraz schodów ze stali i szkła są pod ciągłą kontrolą naszych pracowników. 

Dojeżdżamy do Klientów – pozostań bezpieczny

W Kobamet chcemy zagwarantować naszym Klientom indywidualnym i biznesowym ciągłość usług z zachowaniem maksymalnej ochrony ich bezpieczeństwa, dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę umożliwiającą realizację zamówienia podczas dojazdu do Klienta. Nasi konsultanci pracują w terenie, świadcząc nie tylko usługę doradczą i pomiarową, ale i dostarczając zrealizowane zamówienia prosto do domu Klienta. W ten sposób realizujemy wszystkie projekty dotyczące sprzedaży i produkcji balustrad i poręczy stalowych i szklanych oraz schodów wszystkich typów, a także wyrobów unikatowych i zadaszeń. 

Podczas wizyty u Klienta nasi pracownicy mogą dokonać odpowiednich pomiarów oraz udzielić konsultacji technicznych dotyczących zamawianego produktu ze stali lub szkła. Na miejscu nasi specjaliści mogą też zamontować zrealizowany produkt i zabezpieczyć go przed korozją. 

Wszystkie czynności terenowe, w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników, wykonywane są z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Monterzy, którzy realizują zamówienie, są wyposażeni w strój ochronny oraz maseczki i rękawiczki, a wszystkie instalowane powierzchnie są na bieżąco dezynfekowane. Dotyczy to zarówno drobnych elementów stalowych, jak i schodów ze szkła i stali oraz balustrad, barierek i ogrodzeń stalowych. Aby zachować standardy ochrony przeciwwirusowej, ograniczamy też bezpośredni kontakt z Klientem. 

Pracujemy dla Ciebie – Ty zostań w domu!

Praca w siedzibie firmy cały czas odbywa się w normalnym trybie, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym Klientom czasową realizację wszystkich zamówień na stalowe i szklane przedmioty. Wszystkie magazyny w sposób bezpieczny dostarczają nam stalowe i szklane materiały, a gotowe produkty są dezynfekowane, zabezpieczane i dostarczane do domu Klienta. 

W przypadku konieczności wizyty w naszej siedzibie oraz odbioru osobistego zamówień, w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników, minimalizujemy bezpośredni kontakt, zalecając unikanie podawania ręki i zachowanie odległości co najmniej 2 metrów podczas rozmowy z konsultantem. Wszyscy pracownicy obsługujący Klientów w siedzibie firmy stosują się do zaleceń, używając rękawiczek i masek ochronnych. W przypadku płatności zalecamy korzystanie z kart płatniczych.